KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1992 yılında kurulan Dijitek, başta kamu harcamaları olmak üzere, kamu mali yönetimi, personel mevzuatı uygulamaları ile bilgi teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Dijitek, kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçlarını öngörerek ürünlerini geliştirir. Ürünleriyle, paydaşlarının hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlar. Bilişim sektörü ve mevzuat danışmanlığında 27 yıllık birikimiyle müşterilerine güncel bilgi, nitelikli mevzuat desteği ve bilişim ürünleri sunar.

VİZYONUMUZ

Bilişim sektöründe değer üreterek paydaşlarına sürdürülebilir, yenilikçi ve güvenilir çözümler üreten öncü kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

Geliştirdiği çözümlerle kaynakların verimli kullanımını sağlamak.

HİZMET ANLAYIŞI

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Dijitek müşterilerine, koşulsuz memnuniyeti ilkesine göre hizmet sunulur. Müşteriler, ürün, bütçe ve müşteri büyüklüğü, merkez veya taşra ayrımı gözetilmeksizin hizmet alabilirler.


KULLANICI EĞİTİMİ VE DESTEK HİZMETİ
Yetkin ve nitelikli personellerden oluşan Çağrı ve Destek Merkezince yazılım kurulumu, kullanıcı eğitimi, kullanım sırasında ihtiyaç duyulan kullanım desteği verilir.


MEVZUAT DESTEĞİ
Dijitek çözümlerinin her biri, kamu mevzuat ve süreçleriyle ilgili olmaları nedeniyle gerek yazılım kullanımı ve gerekse mevzuat uygulamalarında ihtiyaç duyulan mevzuat destek hizmeti verilir. Kamu idareleri, Mevzuat Destek birimindeki uzman kadro eliyle mali yönetim mevzuatının birçok başlığından nitelikli destek hizmeti alabilir.


GÜVENİLİRLİK
Kamu kaynaklarının etkin, verimli ve ekonomik kullanımına katkıda bulunan Dijitek, çözümleri hizmet sunumu ve 30 yıla yaklaşan deneyimiyle kamuda güvenilir bir iş ve çözüm ortağıdır.


GÜNCELLİK
Dijitek, tüm çözüm ve hizmetlerinde, teknoloji, ürün ve mevzuat konularında en güncel olanı sunar.